• Z. Alfred Mullaraj          Kontakt: kryetari@qarkudurres.gov.al / alfred.mullaraj@hotmail.com
  • Z. Isuf Baku         Kontakt: nenkryetari@qarkudurres.gov.al
  • Z. Artan Zaimi          Kontakt: sekretari@qarkudurres.gov.al
  • Znj. Alneida Rroshi          Kontakt: rroshialneida@yahoo.com
  • Znj. Anila Dauti        Kontakt: a.d.dauti1@gmail.com
  • Përgjegjës: Znj. Orxhana Dimni          Kontakt: orxhanadimni@yahoo.com
  • Përgjegjës: Z. Jovan Likja                     Kontakt: jovan.likja@qarkudurres.gov.al / jovanlikja@gmail.com
  • Drejtori: Z. Endrit Abdyli                             Kontakt: damt@qarkudurres.gov.al / e.abdyli@gmail.com
  • Përgjegjës: Znj. Kida Mujka         Kontakt: Kidaismaili@yahoo.com

 

 

Kryetar i Këshillit të Qarkut

Kryetari I keshillit te qarkut, Z.Alfred Mullaraj

Mirëserdhet në faqjen zyrtare të Këshillit të Qarkut Durrës.

Z. Alfred Mullaraj
Kryetar i Këshillit të Qarkut

Harta

Qarku Durres

Click to open a larger map